Beşiktaş'ta Su Kaçağı Tespiti ve Kaçak Bulma Hizmetleri

Beşiktaş bölgesinde, mutfak, lavabo, tuvalet, banyo, logar, kanalizasyon, kanal ve borularda oluşan su sızıntısı kaçaklarını tespit etmek için termal kameralı robot cihazlar kullanarak kırma işlemi yapmadan hizmet sunuyoruz. İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Beşiktaş su kaçağı servisi olarak, sızıntı ve kaçak sorunlarınızı en geç 1 saat içinde kırma işlemi yapmadan tamir ve onarım ile çözüyoruz. Ev ve iş yerlerindeki su tesisatçıları için öncelikli olarak su kaçağı tespiti yapan bir tesisatçı bulmanız gerekmektedir. Ancak bu durumda karşılaşacağınız sonuç şansa bağlı olacaktır.

Beşiktaş'ta Su Kaçağı Bulma Hizmeti

Beşiktaş bölgesinde su kaçağını tespit eden cihazlarla çalışan bir tesisatçı olarak, su tesisat arızalarını kırmadan tespit edip kesin çözümler sunan deneyimli ve köklü bir firmayız. Beşiktaş'ta verdiğimiz servis hizmeti sayesinde su tesisatçısı aramaya gerek kalmadan, tesisat borularındaki patlakları tamir ediyoruz. Kırılan ve dökülen alanları eski haline getiriyoruz. Tüm çalışmalarımız garanti kapsamında olduğu için, tekrar arıza durumunda 1 yıl boyunca sürekli destek sağlıyoruz.

besiktas su kacagi tespitiBeşiktaş su kaçağı tespiti

Beşiktaş'ta Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Günümüzde su kaçaklarının çözümü eskisine göre çok daha kolay hale gelmiştir. Özel sistemli cihazlar kullanılarak artık evler veya iş yerleri günlerce tadilatta kalmak zorunda kalmadan aynı gün içerisinde tespit ve onarım işlemleri tamamlanabilmektedir. Su tesisatı firmaları arasında öncü bir konumda olan firmamız da bu teknolojiden en iyi şekilde faydalanarak su kaçağınızı tespit etmenize yardımcı olmaktadır. Beşiktaş'ta su kaçağını tespit eden cihazlarla çalışan tesisatçı Kenan Usta, İstanbul genelinde yıllardır dürüst ve hızlı bir hizmet anlayışıyla tesisat sektöründe faaliyet göstermektedir. Ekiplerimiz sayesinde su kaçaklarının asıl nedenini bulabilir ve binanızdaki veya iş yerinizdeki kaçakları kırma işlemi yapmadan kolayca tespit ettirebilirsiniz.

Beşiktaş'ta Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Tesisat sorunlarının tekrar yaşanma olasılığı bulunduğunda, yeniden bir tesisat ustasıyla çalışmanız gerekmektedir. Tesisat ustası, kırma işlemi yaparak kaçak tespit çalışması gerçekleştirdikten sonra zemin ve duvarları tamir etme aşamasına geçer. Eğer tesisat ustası bu tamir işlemlerini gerçekleştiremiyorsa, fayansların da yeniden yapılması için başka bir usta ile çalışmanız gerekebilir. Tabii ki her bir usta için ayrı bir ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Bunun yanı sıra yeni fayanslar için yapılan kırma işleminden dolayı küvet, lavabo, klozet gibi alanlarda da ayrı bir düzenleme yapmanız gerekecektir. Tüm bu işlerin zaman alacağını unutmamalı ve bir hafta boyunca evinizde bu inşaat süreciyle uğraşmanız gerekecektir.

Referans Yazılarımız

 

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti ve Fiyatları

Önceden, su kaçağı problemleriyle uğraşırken sıradan bir tesisatçının verdiği zorluklarla karşılaşmak kaçınılmazdı. Ancak artık bu durum geçmişte kaldı. Şu anda bir tesisatçı bulmak için interneti kullanma imkanımız var. Bu araştırma sürecinde, kırıp dökmeden tesisat tamiri yapan firmaları bulabilirsiniz. Bu aramalar sonucunda tabii ki bizim firmamıza da ulaşabilirsiniz. Biz evinize veya iş yerinize geldiğimizde, su kaçağını bulmak için non-invaziv yöntemler kullanıyoruz. Daha sonra kaçağın olduğu noktayı tamir ediyoruz. Eğer aynı renkte kalebodur parçaları varsa bunları kullanarak tamiri gerçekleştiriyoruz ve evinizi terk ediyoruz.

Bu yöntemleri kullanarak fayans ustası ücretinden ve malzeme masraflarından tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca uzun süren usta arama ve tamirat süreçlerinden de sizi kurtarıyoruz. Önceden, tesisat sorunuyla uğraşırken uzman bir tesisatçının hizmetine ihtiyaç duyarken aynı zamanda günlerce sürecek inşaat işlerine de katlanmanız gerekiyordu. Ancak şu anda sunduğumuz hizmetlerle tüm bu sorunlar geride kaldı. Beşiktaş'ta su kaçağı bulma ve tespit etme hizmeti sayesinde, kırıp dökmeden su kaçağını bulma uygulamasıyla bu zorlukları ortadan kaldırıyoruz.

Günümüzde eski binalar ve buna bağlı olarak eskimiş tesisat sistemleri, çürüme ve deprem gibi nedenlerle su kaçağına yol açarak yaygınlaşıyor. Artık su kaçağı tespiti için tahmin yapma veya her yeri kırarak bulma yöntemleri yerine, yeni teknolojik cihazlarla nokta tespiti yapıyoruz. Aynı zamanda termal kamera kullanarak su kaçaklarını ve yapı içerisindeki pimaş hatlarının geçtiği noktaları görerek sızıntılara hemen müdahale edebiliyoruz.

Su kaçağı sorununuzu bulmak ve sizi bu dertten kurtarmak için donanımlı ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. Firmamızda bilgisayarlı, dedektörlü, cihazlı, makineli, robotlu ve termal kameralı tesisatçılar bulunmaktadır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla bize güvenerek hizmet talep edebilirsiniz. Beşiktaş'ta su kaçağı bulma konusunda size yardımcı olabilecek su tesisatçısı, sucu veya su ustası ihtiyaçlarınız için ekiplerimiz mevcuttur.